NGR Servisas

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų istorija

2003 metai

Sukaupę išties didelę patirtį įvairaus dydžio ir žanro renginių įgarsinime įkūrėme VšĮ „Nepriklausomi garso režisieriai“.

2008 metai

Sparčiai augome, tad žengėme į priekį ir įkūrėme UAB „NGR servisas“ – (Nepriklausomų garso režisierių servisas). Pastebėjome, kad tuometinės Lietuvos įgarsinimo kompanijos negalėjo pasiūlyti labai kokybiškos aparatūros mažiems ir vidutiniams renginiams t.y. džiazo festivaliams, klasikos koncertams, šiuolaikinės muzikos projektams. Todėl įsigijome „Meyer Sound“ aparatūros komplektą, kuris tenkina aukščiausius mažų ir vidutinių renginių įgarsinimo kokybės reikalavimus. Didžiuojamės tuo, kad esame pirma įmonė Lietuvoje, kuri yra oficialus „Meyer Sound“ partneris nuomojant ir aptarnaujant įgarsinimo įranga.

Mes dirbame kartu su Lietuvos ir užsienio renginių organizatoriais bei atlikėjais, padedame planuoti ir sudaryti techninius reikalavimus renginių įgarsinimui, įgyvendiname plataus spektro, tame tarpe ir aukščiausio lygio, renginių garso sprendimus.

Mūsų garso režisieriai ir technikai aptarnauja renginius, pradedant aparatūros komplektacija, komutacija, garso patikrinimais, repeticijomis ir baigiant pačio koncerto aptarnavimu. Glaudžiai bendradarbiaujame su visomis Lietuvos renginių techninio aptarnavimo kompanijomis, taigi užsakovui galime parinkti optimalų aparatūros komplekto variantą.

Nuo įmonės gyvavimo pradžios aptarnavome daugelį renginių, kuriuose reikėjo ypatingai geros įgarsinimo įrangos ir garso režisierių bei inžinierių profesionalumo. Daug dirbome ir su žymiais užsienio atlikėjais, kurių reikalavimai įgarsinimo kokybei būna ypatingai aukšti.

  • Tikime, kad mūsų darbai kalba patys už save.
  • Žinome, kad esame savo srities profesionalai.
  • Siekiame, kad visuomet išliktume aukščiausią garso kokybę užtikrinančiais rinkos lyderiais.

Mūsų komanda